× HOMESELİN HOTELFULYA HOTELK CLUB
#collectionofserenity#collectionofelegance#collectionofhappiness#collectionoftastes#collectionofblue#collectionoffunandparties#collectionofrenew#collectionofkids#collectionofdreams#collectionofbusiness#collectionofsports#collectionofnature
CorporatePrivacy PolicyContactAwards & CertificatesHR Map
EN
Reservation Reservation
Bugün
Yarın
Rezervasyon
×

Doğal içerikleri tercih eden misafirlerimiz için Selin Hotel Lobi Bar’da şifalı içecek köşesini, misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Doğal içerikleri tercih eden misafirlerimiz için Selin Hotel Lobi Bar’da şifalı içecek köşesini, misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tatilleri esnasında vücutlarını toksinlerden arındırmak isteyen misafirlerimiz için tüm ana restoranlarımızda Detoks Köşesi bulunmaktadır.

Vegan yaşam tarzını benimsemiş misafirlerimiz için tüm ana restoranlarımızda Vegan Büfeleri hizmete girmiştir.

Misafirlerimizin sağlığı ve zinde kalması bizim için çok önemli. Bu sebeple yaz boyunca haftanın bir günü “Wellness Day” olarak organize edilmekte ve Kangoo Jumping, Aquawellness, Aquaspinning, Aquajumping, Aquacombat gibi birbirinden eğlenceli ve faydalı aktiviteler düzenlenmektedir.

Sporu eğlence ile birleştirdik. Misafirlerimizin spor yaparken eğlenebilecekleri Aqua Fitness, Yoga, Pilates ve Latin Dansı aktivitelerini aktivite programımıza dahil ettik.