× HOMESELİN HOTELFULYA HOTELK CLUB
#collectionofserenity#collectionofelegance#collectionofhappiness#collectionoftastes#collectionofblue#collectionoffunandparties#collectionofrenew#collectionofkids#collectionofdreams#collectionofbusiness#collectionofsports#collectionofnature
CorporatePrivacy PolicyContactAwards & CertificatesHR Map
EN
Reservation Reservation
Bugün
Yarın
Rezervasyon
×

Küçük misafirlerimizin açık havada, doğa ile iç içe vakit geçirebilmeleri için, Bubble Kids Club alanına “Hobi Bahçesi” dizayn edildi. 

Küçük misafirlerimizin açık havada, doğa ile iç içe vakit geçirebilmeleri için, Bubble Kids Club alanına “Hobi Bahçesi” dizayn edildi. 

Yaklaşık 500 metre kum plajda çocuklar için korunaklı oyun alanında minikler deniz ve kumun tadına doyasıya varacaklar.

Bubble Kids Club’ ta Lego Odasını çocukların beğenisine sunduk.

Öğleden sonra başlayıp, Mini Disco bitimine kadar devam edecek olan Trolls, Kung-Fu Panda, Palyaço Magic gibi yeni konsept şovlar ile küçük misafirlerimize unutamayacakları bir tatil sunuyoruz. 

Tüm ana restoranlarımızda “Kids Chef” uygulamamız başlamıştır. Misafirlerimizin talebine göre, çocuklarımızın damak tadına uygun mama/püre hazırlığı aşçılarımız tarafından yapılmaktadır.

Çocuklarımızın konforu ve güvenliği bizim için önemli. Tüm otellerdeki aile süitlerimizi çocuklar için güvenli oda olarak dizayn ettik. (Priz koruyucu, mobilya köşe yumuşatıcısı, klozet oturağı, kaymaz mat, tabure, balkon kilit mekanizması, bebek küveti, lazımlık, basamak)